03

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-درخواست شرکت شه مار گازدرخصوص ساختمان 12 واحدی آقای محرابی واقع در انزلی که در دو واحد آن بخشی از لوله با نوار پیچی و غلاف پولیکا در داخل کناف اجرا گردیده مطرح و مقرر گردید بر طبق مبحث 17 و با نظارت ناظر انجام و تهویه مناسب داشته باشد.

2-درخواست آقای مجید فلاح خیر جوی درخصوص ثبت نام در مرکز و تعیین سرپرست کارآموزی مطرح و مقرر گردید با توجه به اینکه سرپرست های کارآموزی تعیین گردیده است، هیچگونه درخواستی قابل پذیرش نبوده و در کمیته مطرح نگردد.

3- درخواست شرکت آتش افروز شعله سبز درخصوص اجرای علمک داخل مجتمع مطرح و مقرر گردید توسط نماینده شرکت گاز در کمیته مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان شبکه به داخل مجتمع منتقل و علمک نصب گردد.

4-درخواست شرکت گیلان سبز درخصوص اجرای لوله کشی داخل سقف کاذب آقای رهنما و شرکاء و محمد جواد حدیثی وشرکاء با حضور ناظر مطرح و پس از توضیحات ناظر مقرر گردید درصورت درخواست مجری ازطریق کارشناس ماده 27 از محل بازدید و به کمیته گزارش ارائه گردد.

5-دستورالعمل گازرسانی به خانه های گلی روستایی در مناطق مختلف گیلان مطرح و مورد موافقت قرار گرفت و مقرر گردید جهت اطلاع همکاران در سایت درج گردد.

6-درخواست خانم مهندس اکبری درخصوص پرونده های شرکت های اژدر شعله  و  پوریاگاز در شهرستان لاهیجان مطرح و توضیحات لازم ارائه گردید.

7-درخواست انجمن صنفی شهرستان انزلی درخصوص عملکرد سال 93 شرکت های گازرسانی درخصوص بررسی نقشه های تکراری مطرح و مقرر گردید هر یک از شرکت های مجری مورد درخواست با پیوست نقشه ها به مرکز ارسال و پس از بررسی توسط مرکز و دریافت هزینه ثابت سازمان پاسخ مناسب ارسال گردد.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.