11

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-با توجه به اینکه تعدیل متره گاز صنعتی در هیات سه جانبه مصوب گردید، مرکز موظف است پس از اصلاح صورت حساب شرکت و مجری تا پایان شهریور نسبت به دریافت مطالبات اقدام و نتیجه را در اول مهرماه به کمیته ارسال نماید.

2-نامه آقای مهندس کیان با حضور ایشان مطرح و مقرر گردید آبگرمکن به بیرون از فضای بین حمام و توالت منتقل شود (به دلیل کمبود فضای احتراق و خطر خفگی حمام) و در خصوص موارد دیگر نیز توصیه های لازم ارائه گردید.

3-نامه شرکت فنی مهندسی گلستان شعله خزر با حضور خانم مهندس خوش سرور مطرح و مقرر گردید اجاق گازها مطابق نظر ناظر نصب شوند.

4-با حضور آقای پورسند(شرکت تجربه سازان صنعت گیلان) درخصوص بازرسی آپارتمانی به نظارت مهندس حسین یوسفی مقرر گردید مطابق نظر ناظر اقدام شود.

5-نامه آقای مهندس علیزاده درخصوص گازرسانی به یک برنجکوبی (مربوط به شرکت شعله افروز سبز) مطرح و مقرر گردید با رعایت موارد ایمنی، کنتور و شیر اصلی زیر نظر ناظر تا حد امکان از خشک کن برنجکوبی فاصله بگیرد.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.