26

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-نامه آقای مهندس نصر درخصوص جداسازی کنتور تعدادی واحد در لاکانشهر رشت مطرح و مقرر گردید جهت تاییدجداسازی لوله کشی آب گرم شوفاژ و آب گرم مصرفی از نظر کارشناسی ماده 27 استفاده شود. در ضمن کلکتور برای کل 11 واحد در نظر گرفته شود.

2-نامه شرکت سپید گاز رستم آباد مطرح و مقرر گردید با توجه به اینکه لوله گاز و دودکش در حریم همسایه است و از داخل منزل قابل دسترسی نمی باشد، لوله و دودکش می بایست به حریم داخل منزل منتقل شود.

3-نامه شرکت آرین مریم مطرح و مقرر گردید آقای مهندس اخلاقی از کار بازدید و گزارش ارائه نمایند.

4-نامه آقای شبستری درخصوص بازرسی مرغداری آقای یعقوب زاده مطرح و مقرر گردید که سایز لوله اصلاح و یا اینکه آخرین شیرهای مربوط به وسیله گرمایشی با توجه به نظر مجری و تایید ناظر برش داده شود.

5-نامه شرکت حکمت فروغ شمال مطرح و مقرر گردید آبگرمکن فن دار معمولی با نصب دریچه به تعداد و اندازه کافی در انباری نصب شود.

6-نامه صنف رشت درخصوص نقشه های شش ماه گذشته شرکت آرین شعله مطرح و مقرر گردید پس از اصلاح نامه دو نقشه از بلوک 12 واحدی شماره 6 و یک نقشه از بلوک 16 واحدی شماره 4 و دو واحد از بلوک12 واحدی شماره 5 به مهندسین قبلی که کارها را تایید کردند واگذار شود و رئیس مرکز قبل واگذاری بررسی لازم را انجام دهد.

جلسه در ساعت 21:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.