09

جلسه کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 17:30در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-درخواست شرکت آرتا تهویه کاسپین به مدیریت آقای حمیدی نوید و آقای قربانی جهت معرفی شرکت و تقاضای سمینار تخصصی در زمینه تهویه مطبوع مطرح و مقرر گردید رزومه ارائه دهنده و دموی برنامه ارائه گردد

2-گزارش بازدید آقای باخدا از پروژه گازرسانی شهرک پنج واحدی باغ بهشت به مجری گری دلفک شعله مطرح و بر طبق نظر کارشناس شرکت گاز استان می بایستی شبکه به داخل مجتمع رفته و جلوی هر ویلا یک علمک نصب گردد.

3-درخواست آقای مهندس ارژنگ پی درخصوص گازرسانی به اطاقسازی آقای چراغی به مجری گری شرکت سپیدار گاز رشت مطرح و صرفا با اجرای GC مخالفت گردید.

4-درخواست شرکت درخشش شعله جهت گازرسانی به پاساژ پیدایش کوچه برق لاهیجان مطرح و مصوب گردید در صورتیکه علمک مجزا در جلوی دفتر فروش نصب گردد بلامانع است و در غیر اینصورت گازرسانی امکانپذیر نمی باشد.

5-گزارش شفاهی آقای پیشرفت ثابت از درخواست بازدید شرکت گرما شبکه سوزان به مدیریت آقای تاروردی مطرح و مصوب گردید نقشه های اولیه و شماره پرونده ها به کمسیون ارسال و با ناظرین هماهنگ گردد.

6-نماینده واحد فروش شرکت گاز استان آقای مهندس رئیس زاده درخصوص مشکلات اجرایی بازرسی و تسریع در امر بازرسی توسط ناظرین و ترخیص پرونده ها و همچنین نحوه نظارت مرکز کنترل سوالاتی را مطرح و نگرانی های شرکت گاز را در این خصوص مطرح نمودند و اعضای کمسیون نیز نظرات و راهکارهای اجرایی و تسهیلاتی لازم است توسط مرکز انجام گردد مطرح نمودند.

7-گزارش بازدید آقای مهندس پیشرفت ثابت از شرکت فناوران خودرو که به درخواست شرکت مکش گاز انجام شده مطرح و مورد تایید قرار گرفت. 

8-درخواست شرکت استخر گازنوین درخصوص بازرسی آقای مهندس کیان مطرح و مقرر گردید مطابق نظر ناظر اجرا گردد.

9-درخواست آقای مهندس منصفدرخصوص اجرای لوله رابط در ساختمان خانم زهرا حبیبی به شماره پرونده  95121567 مطرح و راهنمایی لازم انجام پذیرفت.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.