28

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:30 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-مقرر گردید درخواست افزایش حق سرپرستی کارآموزی به ریاست سازمان اعلام گردد.

2-درخواست شرکت شعائل گازدرخصوص گازرسانی به ساختمان 32 واحدی مطرح و مقرر گردید یک نفر از اعضای کمیته فنی از محل بازدید و گزارش ارائه نماید.

3-درخصوص فعالیت آقای مهندس قلیانچی در مرکز کنترل گاز با توجه به اینکه کارتابل ایشان در سازمان فعال گردیده است لذا شروع بکار مجدد ایشان در مرکز بلامانع می باشد.

4-درخصوص مهندسینی که پیش ثبت نام نموده اند مقرر گردید حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه گواهینامه یا قبولی دوره معتبر به مرکز ارسال نماید در غیر اینصورت از پذیرش آنها معذور می باشیم.

5-درخواست شرکت دلارام دما درخصوص نظارت ساختمان ویلایی در روستای برزومندان به نظارت آقای صراحی مطرح وتوضیحات لازم ارائه گردید.

6-مصاحبه از آقای دادمهرانتقالی از سازمان نظام مهندسی سمنان انجام پذیرفت و حدنصاب نمره را اخذ نمودند وهمچنین مقرر گردید از دو شهرستان با آقایان باخدا و قاسمی اخلاقی بازدید نموده وبر طبق ضوابط مرکز مدارک مورد نیاز را ارائه نماید.

7-درخواست انجمن صنفی شهرستان رشت درخصوص پرونده های جامانده از سال قبل که هنوز ثبت نشده و آپارتمانی نیز می باشد مقرر گردید پس از ثبت به همان ناظرین ارجاع گردد و درخصوص موارد درخواستی جهت نرم افزار با توجه به امکانات برسی و اقدام شود.

8-درخواست انجمن صنفی رشت درخصوص کمیته فنی مجریان و جلسه هم اندیشی با کمیته فنی موافقت گردید.

9-مقرر گردید از بازرسین آبفا همانند بازرسین گاز تعهد مالیاتی اخذ گردد.

جلسه در ساعت 20 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.