10

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:30 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1- درخصوص اختصاص سهمیه جهت ناظرینی که غیر فعال می باشند مقرر گردید بند 2 مصوبه 28/02/95 در صورتی که وسط دوره فعال گردیدند پس از اطلاع رسانی از طریق سایت مرکز و پیامک از ابتدای تیر ماه سال 95 اجرایی گردد و درخصوص لغو پروانه از طرف شورای انتظامی و غیرفعال شدن پروانه از همان تاریخ قبلی سهمیه لغو و اجرایی می باشد.

2-درخواست شرکت پرهام سازان درخصوص گاز رسانی به واحد های تجاری بازارچه شهید مظفری سنگر به تعداد 23 مغازه مطرح و مقرر گردید آقایان باخدا و زائرثابت جهت بازدید و ارائه گزارش به کمیته هماهنگ گردد.

3-درخواست شرکت ساغر مشعل درخصوص نقشه بیش از یکسال گذشته مهندس اسکندری مطرح و موافقت گردید.

4-گزارش آقای مهندس باخدا از پروژه پرورش بلدرچین مطرح و موافقت گردید از سیستم کوره هوای گرم در خارج ساختمان یا پکیج و سیستم شوفاژ استفاده گردد.

5-درخواست شرکت بنیامین گاز درخصوص ساختمان آقای امین جعفری مطرح و موافقت گردید درب ورودی به کوچه درابتدای کوچه نصب و کنتور در ابتدای ورودی به کوچه اجرا گردد.

6-گزارش مهندس باخدا درخصوص بازدید از ساختمان 27 واحدی پزشکان بیمارستان پارس مطرح و مقرر گردید ازسیستم کنتور مشترک جهت گازرسانی استفاده گردد.

7-درخواست شرکت سپیدماکیان به نظارت آقای ثاراللهی درخصوص دودکش های جت هیتر مطرح و مقرر شد درصورتیکه مستنداتی از موسسه استاندارد درخصوص استفاده از اینگونه جت هیترها در مرغداری بلامانع می باشد ارائه گردد، قابل بررسی و اعلان نظر می باشد.

8-درخواست جمعی از ناظرینکه موفق به پیش ثبت نام در مرکز نشده اند مطرح و مقرر شد ضمن اطلاع رسانی مجددا ازطریق آموزش حداکثر تا پایان 15 خرداد پیش ثبت نام در سایت مرکز بلامانع می باشد.

9-درخواست دبیرخانه اجرایی مجریان درخصوص ارجاع کار مرکز مطرح و جوابیه آن مورد تایید قرار گرفت.

10-درخواست شرکت آبفای رشت درخصوص بازرسی دو واحد اداری به نظارت یکی از کارشناسان آن شرکت مطرح و مصوب گردید بنام آقای مهندس رضا اشرفی یا مهندس غفوری ثبت گردد.

11-درخواست دبیرخانه اجرایی درخصوص نصب آبگرمکن دو جداره در تراس و دریافت تعهد محضری همانند پکیج مطرح و مقرر گردید طی نامه ای به راه و شهرسازی با نظر موافق استعلام گردد.

جلسه در ساعت 20:30 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.