18

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1- گزارش بازدید نمایندگان کمیته فنی از بازارچه شهید مظفری واقع در سنگر به مجری گری شرکت پرهام سازان مطرح و مورد تایید قرار گرفت و مقرر شد برای هر علمک و انشعابات موجود از یک ناظر استفاده گردد.

2-درخواست شرکت ایلیا گازهوسم درخصوص گاز رسانی به یک واحد نانوایی مطرح و مقرر گردید از آبگرمکن فن دار ودودکش سیمانی 40x30 ازنمای ساختمان با اجرای تور سیمی و سیمانکاری و نماسازی شود.

3-درخواست خانم مهندس عبداله زاده درخصوص گاز رسانی به ساختمان سه طبقه کاملا چوبی مطرح و مقرر گردیدمحل نصب پکیج و اجاق گاز بر طبق بند 17-7-4-3 و 17-7-4-2 مبحث 17 تا فاصله 50سانتیمتری از اطراف دستگاه با مصالح ضد آتش اجرا گردد در ضمن جهت ساختمانهای بعدی ترجیحا پکیج خارج از ساختمان نصب و از اجاق برقی استفاده گردد.

4-مقرر شد جهت بازدید از ساختمان های خاص چوبی در مناطق روستایی و ییلاقی درمنطقه دیلمان با هماهنگی نماینده انجمن های شفت و دیلمان انجام پذیرد و جهت بازدید با آقایان باخدا و زائرثابت هماهنگ گردد.

5-ضرائب مجاز جهت اعمال درمتره و برآورد هزینه پروژه های گاز صنعتی مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت.

6-درخواست شرکت مائده گاز درخصوص پرونده آقای حمید مهدوی به نظارت آقای مهندس حامد نوعی مطرح و مقرر گردید با اخذ رضایت محضری از پدر و تاییدیه شورای محل مبنی بر مشاع بودن مکان بلامانع میباشد.

7-درخواست شرکت درخشش گاز درخصوص گازرسانی به قهوه خانه سنتی به نظارت آقای مهندس بخشنده مطرح و مقرر گردید دودکش داخل شناژ ممنوع و مکان با توجه به مساحت و تردد افراد عمومی بوده و بر طبق مقررات اجرا گردد.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکر صلوات پايان پذيرفت.

نظر ها

در حال حاضر هيچ نظري ثبت نشده است. شما مي توانيد اولين نفري باشيد که نظر مي دهيد.