چهارشنبه 04 مرداد 1396
 |  ورود
مشاهده خبر
11

صورتجلسه مورخ 95/06/09کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-با توجه به اینکه تعدیل متره گاز صنعتی در هیات سه جانبه مصوب گردید، مرکز موظف است پس از اصلاح صورت حساب شرکت و مجری تا پایان شهریور نسبت به دریافت مطالبات اقدام و نتیجه را در اول مهرماه به کمیته ارسال نماید.

2-نامه آقای مهندس کیان با حضور ایشان مطرح و مقرر گردید آبگرمکن به بیرون از فضای بین حمام و توالت منتقل شود (به دلیل کمبود فضای احتراق و خطر خفگی حمام) و در خصوص موارد دیگر نیز توصیه های لازم ارائه گردید.

3-نامه شرکت فنی مهندسی گلستان شعله خزر با حضور خانم مهندس خوش سرور مطرح و مقرر گردید اجاق گازها مطابق نظر ناظر نصب شوند.

4-با حضور آقای پورسند(شرکت تجربه سازان صنعت گیلان) درخصوص بازرسی آپارتمانی به نظارت مهندس حسین یوسفی مقرر گردید مطابق نظر ناظر اقدام شود.

5-نامه آقای مهندس علیزاده درخصوص گازرسانی به یک برنجکوبی (مربوط به شرکت شعله افروز سبز) مطرح و مقرر گردید با رعایت موارد ایمنی، کنتور و شیر اصلی زیر نظر ناظر تا حد امکان از خشک کن برنجکوبی فاصله بگیرد.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

تعداد مشاهده خبر: (1124)
گروه خبر: صورت جلسات
کد خبر: 125

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.