Menu

مشاهده خبر

26

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-نامه آقای مهندس نصر درخصوص جداسازی کنتور تعدادی واحد در لاکانشهر رشت مطرح و مقرر گردید جهت تاییدجداسازی لوله کشی آب گرم شوفاژ و آب گرم مصرفی از نظر کارشناسی ماده 27 استفاده شود. در ضمن کلکتور برای کل 11 واحد در نظر گرفته شود.

2-نامه شرکت سپید گاز رستم آباد مطرح و مقرر گردید با توجه به اینکه لوله گاز و دودکش در حریم همسایه است و از داخل منزل قابل دسترسی نمی باشد، لوله و دودکش می بایست به حریم داخل منزل منتقل شود.

3-نامه شرکت آرین مریم مطرح و مقرر گردید آقای مهندس اخلاقی از کار بازدید و گزارش ارائه نمایند.

4-نامه آقای شبستری درخصوص بازرسی مرغداری آقای یعقوب زاده مطرح و مقرر گردید که سایز لوله اصلاح و یا اینکه آخرین شیرهای مربوط به وسیله گرمایشی با توجه به نظر مجری و تایید ناظر برش داده شود.

5-نامه شرکت حکمت فروغ شمال مطرح و مقرر گردید آبگرمکن فن دار معمولی با نصب دریچه به تعداد و اندازه کافی در انباری نصب شود.

6-نامه صنف رشت درخصوص نقشه های شش ماه گذشته شرکت آرین شعله مطرح و مقرر گردید پس از اصلاح نامه دو نقشه از بلوک 12 واحدی شماره 6 و یک نقشه از بلوک 16 واحدی شماره 4 و دو واحد از بلوک12 واحدی شماره 5 به مهندسین قبلی که کارها را تایید کردند واگذار شود و رئیس مرکز قبل واگذاری بررسی لازم را انجام دهد.

جلسه در ساعت 21:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

در گروه: صورت جلسات
تعداد مشاهده خبر: (1859)

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دی ان ان