Menu

مشاهده خبر

09

جلسه کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 17:30در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-درخواست شرکت آرتا تهویه کاسپین به مدیریت آقای حمیدی نوید و آقای قربانی جهت معرفی شرکت و تقاضای سمینار تخصصی در زمینه تهویه مطبوع مطرح و مقرر گردید رزومه ارائه دهنده و دموی برنامه ارائه گردد

2-گزارش بازدید آقای باخدا از پروژه گازرسانی شهرک پنج واحدی باغ بهشت به مجری گری دلفک شعله مطرح و بر طبق نظر کارشناس شرکت گاز استان می بایستی شبکه به داخل مجتمع رفته و جلوی هر ویلا یک علمک نصب گردد.

3-درخواست آقای مهندس ارژنگ پی درخصوص گازرسانی به اطاقسازی آقای چراغی به مجری گری شرکت سپیدار گاز رشت مطرح و صرفا با اجرای GC مخالفت گردید.

4-درخواست شرکت درخشش شعله جهت گازرسانی به پاساژ پیدایش کوچه برق لاهیجان مطرح و مصوب گردید در صورتیکه علمک مجزا در جلوی دفتر فروش نصب گردد بلامانع است و در غیر اینصورت گازرسانی امکانپذیر نمی باشد.

5-گزارش شفاهی آقای پیشرفت ثابت از درخواست بازدید شرکت گرما شبکه سوزان به مدیریت آقای تاروردی مطرح و مصوب گردید نقشه های اولیه و شماره پرونده ها به کمسیون ارسال و با ناظرین هماهنگ گردد.

6-نماینده واحد فروش شرکت گاز استان آقای مهندس رئیس زاده درخصوص مشکلات اجرایی بازرسی و تسریع در امر بازرسی توسط ناظرین و ترخیص پرونده ها و همچنین نحوه نظارت مرکز کنترل سوالاتی را مطرح و نگرانی های شرکت گاز را در این خصوص مطرح نمودند و اعضای کمسیون نیز نظرات و راهکارهای اجرایی و تسهیلاتی لازم است توسط مرکز انجام گردد مطرح نمودند.

7-گزارش بازدید آقای مهندس پیشرفت ثابت از شرکت فناوران خودرو که به درخواست شرکت مکش گاز انجام شده مطرح و مورد تایید قرار گرفت. 

8-درخواست شرکت استخر گازنوین درخصوص بازرسی آقای مهندس کیان مطرح و مقرر گردید مطابق نظر ناظر اجرا گردد.

9-درخواست آقای مهندس منصفدرخصوص اجرای لوله رابط در ساختمان خانم زهرا حبیبی به شماره پرونده  95121567 مطرح و راهنمایی لازم انجام پذیرفت.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

در گروه: صورت جلسات
تعداد مشاهده خبر: (1974)

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دی ان ان