Menu

مشاهده خبر

17

جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-درخواست آقای علیرضادقیقی جهت نصب علمک به واحد تجاری سمت بلوار دیلمان مطرح و مقرر گردید طی نامه ای به واحد فروش شرکت گاز استعلام گردد.

2-اطلاعیه دوره انشعاب نظارت آب و فاضلاب با آخرین اصلاحات جهت درج در سایت مرکز مصوب گردید.

3-مصوب گردید درخصوص پرونده هایی که تقاضای مشاوره می نمایند ابتدا نقشه آماده و به همراه ناظر از پروژه بازدید و پس از نهایی کردن مسیر اجرا مهر اولیه در قسمت تایید نقشه با اصلاحات انجام شده زده شود و سپس در مرحله دوم بدون تیک بازرسی دوم در صورت تایید اقدام گردد.

4-مقرر شد مهندسینی که نسبت به تایید سیستمی نقشه ها اقدام نمی نمایند فایل شان بسته شود و در بار اول با تعهدفایل بازگردد و در بار دوم به کمسیون فنی بصورت حضوری معرفی گردند.

5-گزارش آقای پیشرفت ثابت درخصوص شرکت شبنم شعله مطرح و موافقت گردید.

6-درخواست شرکت گرمابخش درخصوص نقشه 95340792 مطرح و مقرر گردید بر طبق کتابچه تکمیلی بلامانع می باشد.

7-درخواست شرکت گرما شبکه سوزان درخصوص نظارت سه فقره ساختمان یکسال گذشته مطرح و مقرر گردید بنام ناظرین قبلی ثبت گردد.

8-گزارش بازدید مهندس باخدا از کارگاه رنگ خودرو و مکانیکی درخصوص گازرسانی مطرح و مقرر گردید از یک کنتور مشترک و یک پکیج احتراق بسته مشترک در ابتدای سالن نصب و لوله کشی رادیاتور در سالن و دفتر کار اجرا نماید و با ایجاد تهویه مناسب اجباری، تایید بلامانع میباشد. 

9-رزومه ارائه شده توسط شرکت آرتا تهویه کاسپین مطرح و پس از بررسی توسط آقای باخدا مورد تایید قرار گرفت و مقرر شد پس از انتخابات گروه تخصصی طی نامه ای به آموزش سازمان جهت برگزاری سمینار اطلاع رسانی گردد.

10-درخواست شرکت ایل گازدرخصوص پرونده شماره 95599891 توسط مهندس باخدا مطرح و مقرر گردید در صورت ایجاد درب به محل کنتور بلامانع است.

11-درخواست شرکت شعله سازان درخصوص 7 واحد در لاکانشهر بلوک 126 به نظارت آقای فتاح مطرح و مقرر گردید ضمن تایید پرونده های بدون اشکال جلسه آینده در کمسیون حضور بهم رسانند.

12-درخواست شرکت درفک شعله لاهیجان جهت گازرسانی به مجتمع 5 واحدی به نظارت آقای نجفی پور مطرح و مقرر گردیدبا توجه به عدم اجرای شبکه در داخل مجتمع بر طبق نظر ناظر با علمک موجود اجرا بلامانع است و درخصوص رضایت محضری نیز همه افراد مجتمع نسبت به تعهد محضری اقدام نمایند.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

در گروه: صورت جلسات
تعداد مشاهده خبر: (1744)

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دی ان ان