Menu

مشاهده خبر

10

جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:30 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1- درخصوص اختصاص سهمیه جهت ناظرینی که غیر فعال می باشند مقرر گردید بند 2 مصوبه 28/02/95 در صورتی که وسط دوره فعال گردیدند پس از اطلاع رسانی از طریق سایت مرکز و پیامک از ابتدای تیر ماه سال 95 اجرایی گردد و درخصوص لغو پروانه از طرف شورای انتظامی و غیرفعال شدن پروانه از همان تاریخ قبلی سهمیه لغو و اجرایی می باشد.

2-درخواست شرکت پرهام سازان درخصوص گاز رسانی به واحد های تجاری بازارچه شهید مظفری سنگر به تعداد 23 مغازه مطرح و مقرر گردید آقایان باخدا و زائرثابت جهت بازدید و ارائه گزارش به کمیته هماهنگ گردد.

3-درخواست شرکت ساغر مشعل درخصوص نقشه بیش از یکسال گذشته مهندس اسکندری مطرح و موافقت گردید.

4-گزارش آقای مهندس باخدا از پروژه پرورش بلدرچین مطرح و موافقت گردید از سیستم کوره هوای گرم در خارج ساختمان یا پکیج و سیستم شوفاژ استفاده گردد.

5-درخواست شرکت بنیامین گاز درخصوص ساختمان آقای امین جعفری مطرح و موافقت گردید درب ورودی به کوچه درابتدای کوچه نصب و کنتور در ابتدای ورودی به کوچه اجرا گردد.

6-گزارش مهندس باخدا درخصوص بازدید از ساختمان 27 واحدی پزشکان بیمارستان پارس مطرح و مقرر گردید ازسیستم کنتور مشترک جهت گازرسانی استفاده گردد.

7-درخواست شرکت سپیدماکیان به نظارت آقای ثاراللهی درخصوص دودکش های جت هیتر مطرح و مقرر شد درصورتیکه مستنداتی از موسسه استاندارد درخصوص استفاده از اینگونه جت هیترها در مرغداری بلامانع می باشد ارائه گردد، قابل بررسی و اعلان نظر می باشد.

8-درخواست جمعی از ناظرینکه موفق به پیش ثبت نام در مرکز نشده اند مطرح و مقرر شد ضمن اطلاع رسانی مجددا ازطریق آموزش حداکثر تا پایان 15 خرداد پیش ثبت نام در سایت مرکز بلامانع می باشد.

9-درخواست دبیرخانه اجرایی مجریان درخصوص ارجاع کار مرکز مطرح و جوابیه آن مورد تایید قرار گرفت.

10-درخواست شرکت آبفای رشت درخصوص بازرسی دو واحد اداری به نظارت یکی از کارشناسان آن شرکت مطرح و مصوب گردید بنام آقای مهندس رضا اشرفی یا مهندس غفوری ثبت گردد.

11-درخواست دبیرخانه اجرایی درخصوص نصب آبگرمکن دو جداره در تراس و دریافت تعهد محضری همانند پکیج مطرح و مقرر گردید طی نامه ای به راه و شهرسازی با نظر موافق استعلام گردد.

جلسه در ساعت 20:30 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.

در گروه: صورت جلسات
تعداد مشاهده خبر: (1843)

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دی ان ان