سه شنبه 02 خرداد 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

11
چکیده: جهت ثبت نام در دوره تکمیلی مبحث 17 حداکثر تا تاریخ 95/09/16 به کارتابل نظام مهندسی خود مراجعه نمایید. 
01
چکیده: جناب آقای مهندس موسی گنجه ای بازرس محترم مرکز کنترل گاز با نهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش  الهی آرزومندیم.
17
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست آقای علیرضا دقیقی جهت نصب علمک به واحد تجاری سمت بلوار دیلمان مطرح و مقرر گردید طی نامه ای به واحد فروش شرکت گاز استعلام گردد. 2-درخصوص برگزاری ... ادامه »
16
چکیده: جناب آقای مهندس محمدرضا جنگی نژاد بازرس محترم مرکز کنترل گاز با نهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامی تان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
16
چکیده: جناب آقای مهندس محمدصادق سماکچی بازرس محترم مرکز کنترل گاز بانهایت تاثر و تأسف درگذشت فرزند گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
صفحه 10 از 36اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین