جمعه 02 تير 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

01
چکیده: قابل توجه بازرسین محترم گاز، برطبق مصوبه کمیته 4 جانبه گاز استان، در آپارتمانهایی که دارای موتورخانه مرکزی می باشند جداسازی کنتور هر تعداد از واحدها بلامانع می باشد. 
31
چکیده: با کمال تاسف و تاثر درگذشت جانگداز همکار گرامی­ شادروان مهندس مسعود تنظیفی که بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نمود را به خانواده محترم ایشان و جامعه مهندسی استان و علی الخصوص همکاران محترم مرکز کنترل تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.
26
چکیده: ناظرین محترم انشعاب آب و فاضلاب که در فرم اعلام آمادگی، روزهای آنکال خود را اعلام نموده اند، بدلیل نزدیک شدن به زمان اجرایی شدن کار، در صورت تمایل به تغییر روزهای آنکالی آن را به مرکز کنترل تاسیسات مکانیکی -آقای ناصری اعلام نمایند.
17
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-از 10 نفر از کارآموزان دوره بازرسی گاز مصاحبه بعمل آمد. جلسه در ساعت 20 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.
17
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست شرکت نیک گازان درخصوص اجرای دودکش ساختمان آقای فرشیدنیا و شرکاء به شماره پرونده 95180064 مطرح و مقرر گردید تاییدیه ناظر تاسیسات و عکس و مدارک لازم ارائه گرد... ادامه »
صفحه 2 از 37اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین