دوشنبه 07 فروردين 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت19:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست یکی از مالکین بنام ناهید خوش روش جهت جداسازی یک واحد از ساختمان 7 واحدی دارای موتور مرکزی واقع در بلوار دیلمان (ساختمان میلاد) مطرح و مقرر گردید ... ادامه »
25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست خانم نجاتی درخصوص گازرسانی به پست بانک واقع در رودبنه به شماره پرونده 95184123 به مالکیت آقای صفرپور مطرح و مقرر گردید پس از تعیین تکلیف قسمت شما... ادامه »
09
چکیده: قابل توجه مهندسان محترم ناظر گازرسانی: بدینوسیله به اطلاع می رساند لیست شرکت های مجاز به فعالیت در پروژه های گازصنعتی مطابق با فایل پیوست می باشد.
03
چکیده: به دلیل اینکه شرکت ملی گاز جهت نصب علمک واحدهای تجاری، در دست داشتن نقشه گاز با مهر تایید اولیه مهندس ناظر را الزامی می داند، از مهندسان محترم خواهشمند است تا همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورند.
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست شرکت سرمایش و گرمایش آبنوس درخصوص پکیج NEW WARM مطرح و موافقت گردید و درضمن مقرر گردید شماره تماس نمایندگی به مرکز ارسال نماید. 2-درخواست شرکت س... ادامه »
صفحه 4 از 33اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین