پنجشنبه 04 خرداد 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست شرکت البرز گازگیلان درخصوص پرونده شماره 95597526 مطرح و مقرر گردید سایزینگ لوله رابط و کلکتور اصلاح گردد. 2-درخواست دبیرخانه مجریان درخصوص شورای... ادامه »
25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-گزارش آقای مهندس باخدا درخصوص بازدید از بازار شماره 2 لاهیجان که توسط شرکت افق سبز انجام گرفته بود مطرح و مقرر گردید با اخذ تعهد از شرکت مجری، مغازه های ... ادامه »
25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت19:00 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست یکی از مالکین بنام ناهید خوش روش جهت جداسازی یک واحد از ساختمان 7 واحدی دارای موتور مرکزی واقع در بلوار دیلمان (ساختمان میلاد) مطرح و مقرر گردید ... ادامه »
25
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست خانم نجاتی درخصوص گازرسانی به پست بانک واقع در رودبنه به شماره پرونده 95184123 به مالکیت آقای صفرپور مطرح و مقرر گردید پس از تعیین تکلیف قسمت شما... ادامه »
09
چکیده: قابل توجه مهندسان محترم ناظر گازرسانی: بدینوسیله به اطلاع می رساند لیست شرکت های مجاز به فعالیت در پروژه های گازصنعتی مطابق با فایل پیوست می باشد.
صفحه 7 از 36اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین