دوشنبه 05 تير 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

09
چکیده: قابل توجه مهندسان محترم ناظر گازرسانی: بدینوسیله به اطلاع می رساند لیست شرکت های مجاز به فعالیت در پروژه های گازصنعتی مطابق با فایل پیوست می باشد.
03
چکیده: به دلیل اینکه شرکت ملی گاز جهت نصب علمک واحدهای تجاری، در دست داشتن نقشه گاز با مهر تایید اولیه مهندس ناظر را الزامی می داند، از مهندسان محترم خواهشمند است تا همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورند.
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست شرکت سرمایش و گرمایش آبنوس درخصوص پکیج NEW WARM مطرح و موافقت گردید و درضمن مقرر گردید شماره تماس نمایندگی به مرکز ارسال نماید. 2-درخواست شرکت س... ادامه »
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخصوص مغازه هایی که دارای یک سربندی بوده و تعداد مغازه بیش از 5 فقره می باشد، انشعاب از یک علمک با نظر مساعد نماینده شرکت گاز بلامانع است. 2-درخصوص پرو... ادامه »
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا از ساعت 18:00در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد،مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست آقای مهندس نوید نوایی درخصوص گازرسانی به واحد صنعتی تولید MDF واقع در سیاهکل مطرح و مقرر گردید ضمن رعایت دستورالعمل ابلاغی و تامین هوا از خارج از... ادامه »
صفحه 9 از 37اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین