جمعه 30 تير 1396
 |  ورود
مشاهده نویسنده

(آرشیو نویسنده مرکز کنترل)

14
چکیده: جناب آقای مهندس باخدا عضو محترم کمسیون فنی مرکز کنترل گاز و گروه تخصصی مکانیک با نهایت تاثر و تأسف درگذشت برادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
13
چکیده: جهت دریافت لطفا فایل پیوست را دانلود نمایید.
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-آیین نامه جداسازی کنتور مطرح و پس از بحث و بررسی کلیه بندها اصلاحات لازم انجام تا در جلسه آینده مطرح ومصوب گردد. 2- آیین نامه تغییر سیستم پس از بحث و بررسی کلیه بن... ادامه »
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-نامه شرکت مظلوم خزر درخصوص گازرسانی به مجتمع تفریحی دریایی منطقه آزاد انزلی به نظارت آقای مهندس صیانتی مطرح و مقرر گردید برطبق مقررات مبحث 17 بندهای 17-3-2 و 17-2-... ادامه »
11
چکیده: جلسه کمسیون فني مرکزکنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1-درخواست آقای مهندس پورشهباز درخصوص پرونده 96150114 به مالکیت خانم رضازاده معافی مطرح و مقرر گردید آقای مهندس اخلاقی از طریق شرکت گاز بررسی و به کمسیون گزارش گردد. ... ادامه »
صفحه 1 از 39اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین