پنجشنبه 04 خرداد 1396
 |  ورود
مشاهده گروه

صورت جلسات

25
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- بحث و بررسی درخصوص پرداخت آنلاین درگاه و تهیه الگوریتم مالی مرکز به واحد مالی سازمان انجام و مقرر گردید حداکثرتا روز سه شنبه مورخ 11/12/94 الگوری... ادامه »
25
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- درخواست آقای مهندس مهدی پور مطرح ومصوب گردید که طی نامه ای به تهران شروع بکار نامبرده از 1/1/95 اعلام گردد. درضمن  در مصاحبه مجدد نمره لازم ... ادامه »
25
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- از 9نفر از کارآموزان دوره بازرسی گاز مصاحبه بعمل آمد. جلسه در ساعت 19 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.
25
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- از 5نفر از کارآموزان دوره بازرسی گاز مصاحبه بعمل آمد. 2-درخواست خانم مهندس عفتی درخصوص نظارت تاسیسات ساختمان و مغایرتی که در اجرای گاز رسانی به ... ادامه »
25
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- از 7نفر از کارآموزان دوره بازرسی گاز مصاحبه بعمل آمد. 2-تقاضای خانم ماریتاکریمی درخصوص عدم شرکت در دوره تکمیلی مطرح و مطابق برنامه زمانبندی جذب ... ادامه »
صفحه 18 از 24اولین   قبلی   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  بعدی   آخرین