سه شنبه 05 بهمن 1395
 |  ورود
مشاهده گروه

صورت جلسات

10
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:30 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- درخصوص اختصاص سهمیه جهت ناظرینی که غیر فعال می باشند مقرر گردید بند 2 مصوبه 28/02/95 در صورتی که وسط دوره فعال گردیدند پس از اطلاع رسانی از طر... ادامه »
10
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- درخصوص نحوه اجرای سیستم نرم افزاری ارجاع کار به ناظرین انشعاب آب و فاضلاب و دریافت هزینه های دستگاه نظارت وهماهنگی با شرکت آبفا با حضور با برنامه... ادامه »
10
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18:30 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- درخواست شرکت حرارت موج جهت اجرای گازرسانی به مجتمع پزشکان 27 واحدی بیمارستان پارس مطرح و آقای مهندس قاسمی اخلاقی جهت بازدید و ارائه گزارش معرف... ادامه »
10
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 17 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- با حضور مهندس استادی درخصوص برگزاری سمینار جوش بحث و گفتگو گردید. جلسه در ساعت 18:30 با ذکرصلوات پايان پذيرفت.
28
چکیده: جلسه کميته فني و اجرايي مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي سيستمهاي گاز و آبفا با حضور اعضا ازساعت 18 در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد: 1- درخواست دبیرخانه اجرایی مجریان گاز استان درخصوص مهلت پرداخت آنلاین جهت آماده سازی مجریان تا پایان ماه مطرح و مورد موافقت قرار گرفت. 2-درخواست شر... ادامه »
صفحه 9 از 18اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین