سه شنبه 09 خرداد 1396
 |  ورود
مشاهده گروه

اطلاعیه

مهندسین
31
چکیده: با کمال تاسف و تاثر درگذشت جانگداز همکار گرامی­ شادروان مهندس مسعود تنظیفی که بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نمود را به خانواده محترم ایشان و جامعه مهندسی استان و علی الخصوص همکاران محترم مرکز کنترل تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.
26
چکیده: ناظرین محترم انشعاب آب و فاضلاب که در فرم اعلام آمادگی، روزهای آنکال خود را اعلام نموده اند، بدلیل نزدیک شدن به زمان اجرایی شدن کار، در صورت تمایل به تغییر روزهای آنکالی آن را به مرکز کنترل تاسیسات مکانیکی -آقای ناصری اعلام نمایند.
09
چکیده: جناب آقای مهندس فرهاد عباسپور راد بازرس محترم مرکز کنترل گاز بانهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
07
چکیده: قابل توجه ناظرین محترم، طبق مصوبه مورخ 96/01/28 هیات مدیره محترم سازمان، از تاریخ این مصوبه هرگونه خدماتی از قبیل تمدید، ارتقاء، پرداخت تسهیلات و ارائه خدمات رفاهی منوط به پرداخت حق عضویت سال 96 و ماقبل آن می باشد همچنین از اول مهر ماه امسال ثبت نقشه و ارجاع نظارت نیز با پرداخت حق عضویت سال 96 امکانپذیر می باشد. 
14
چکیده: جناب آقای مهندس سیاوش اقدسی رئیس محترم کمسیون تخصصی مکانیک بانهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
صفحه 1 از 7اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدی   آخرین