چهارشنبه 04 مرداد 1396
 |  ورود
مشاهده گروه

اطلاعیه

مهندسین
26
چکیده: قابل توجه کارآموزان دوره بازرسي گاز خانگي سال96 جهت تعيين سرپرست های کارآموزي، پس از دريافت فرم مربوطه (فايل پیوست)، نام 4 نفر از ناظرين گاز مرکز کنترل را که اعلام آمادگی نموده اند و دارای حداقل 3 سال سابقه عضويت در مرکز کنترل می باشند (پس از هماهنگي با مهندسين مورد نظر) به عنوان سرپرست پيشنهادي در فرم مربوطه وارد ن... ادامه »
14
چکیده: جناب آقای مهندس باخدا عضو محترم کمسیون فنی مرکز کنترل گاز و گروه تخصصی مکانیک با نهایت تاثر و تأسف درگذشت برادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
03
چکیده: قابل توجه مهندسین ناظر گاز و آبفا؛ بدینوسیله به اطلاع می رساند واحد مالی سازمان طی نامه پیوست به اداره دارائی استان آقای نطاقی، مالیات دریافتی کارکرد مهندسین ناظر گاز و آبفا را به تفکیک هر ماه طی سالهای 1393 و 1394 همراه با یک لوح فشرده ارسال نموده است. مهندسین محترم می توانند جهت رویت مبالغ پرداختی در سالهای 93 و 94 به کارتابل خود در سایت مر... ادامه »
31
چکیده: با کمال تاسف و تاثر درگذشت جانگداز همکار گرامی­ شادروان مهندس مسعود تنظیفی که بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نمود را به خانواده محترم ایشان و جامعه مهندسی استان و علی الخصوص همکاران محترم مرکز کنترل تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.
26
چکیده: ناظرین محترم انشعاب آب و فاضلاب که در فرم اعلام آمادگی، روزهای آنکال خود را اعلام نموده اند، بدلیل نزدیک شدن به زمان اجرایی شدن کار، در صورت تمایل به تغییر روزهای آنکالی آن را به مرکز کنترل تاسیسات مکانیکی -آقای ناصری اعلام نمایند.
صفحه 1 از 8اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   آخرین