يکشنبه 03 بهمن 1395
 |  ورود
مشاهده گروه

اطلاعیه

مهندسین
19
چکیده: با توجه به اعلام نمرات دوره تکمیلی مبحث17، از تاریخ 95/10/18 امکان دریافت گزارش و قرارگیری در نوبت مصاحبه مقدور است و با توجه به اینکه آخرین مهلت مصاحبه تاریخ 95/12/15 می باشد لطفا بنحوی برنامه ریزی نمایید که گزارش کارآموزی تایید شده توسط سرپرست های کارآموزی تا قبل از تاریخ فوق جهت قرار گرفتن در نوبت مصاحبه، تحویل مرکز کنترل گردد.  
11
چکیده: جهت ثبت نام در دوره تکمیلی مبحث 17 حداکثر تا تاریخ 95/09/16 به کارتابل نظام مهندسی خود مراجعه نمایید. 
01
چکیده: جناب آقای مهندس موسی گنجه ای بازرس محترم مرکز کنترل گاز با نهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش  الهی آرزومندیم.
16
چکیده: جناب آقای مهندس محمدرضا جنگی نژاد بازرس محترم مرکز کنترل گاز با نهایت تاثر و تأسف درگذشت پدر گرامی تان را به جنابعالی و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
16
چکیده: جناب آقای مهندس محمدصادق سماکچی بازرس محترم مرکز کنترل گاز بانهایت تاثر و تأسف درگذشت فرزند گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت و تعزیت عرض نموده ، برای حضرتعالی صبر و سلامتی و برای آن مرحوم آمرزش الهی آرزومندیم.
صفحه 1 از 6اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  بعدی   آخرین